DEERMA TÜRKİYE

DEERMA, 2011 yılında kurulan inovatif bir elektrikli eşya markasıdır. Ortam nemlendirme, toz temizleme, yaşam eşyaları ve mutfak eşyaları gibi ürün kategorilerine odaklanan markamız, geniş ürün yelpazesine yeni ürünler eklemek ve siz değerli tüketicilerin kullanımına sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. DEERMA 10 yılı aşkın tecrübesini ve benzersiz ürün yelpazesini Türk kullanıcılara sunmak amacıyla TMARK GROUP TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ’ nin distribütörlüğü ile sizlere sunmaktadır.

DEERMA, tüm ürün zincirini doğrudan kontrol eder ve tasarımdan ürünün pazara sunulmasına kadar olan süreci yüksek hassasiyetle yönetir, Tüm bu süreç sonunda tasarladığı yüksek kalitede ki ev aletlerini fiyat – performans bakımından optimal koşullarda tüketicilere sunar. 

DEERMA, dinamik ve deneyimli bir yönetim ekibiyle birlikte altyapısı güçlü online operasyon kabiliyetlerini bünyesinde bulundurur. Bu doğrultuda markamız,,  uluslararası düzeyde yaygın bir varlık oluşturmak adına  küresel büyüme stratejisi doğrultusunda gerekli adımları atmaya başlatmıştır. DEERMA’nın nemlendiricileri ve dikey süpürgeleri gibi ürünleri sektörün öncüleri haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

“Ürünlerle Hayat Detaylarını İyileştirmek, İnsanların Yaşam Kalitesini Artırmak”

İnsanlar yaşam kalitelerini sürekli olarak artırmayı hedeflerler, ve yaşamı iyileştirilebilecek detaylarla doludur. DEERMA, inovasyon ve yaratıcılık kullanarak, unutulan yaşam detaylarını iyileştiren kaliteli küçük ev aletleri üreterek, tüketicilerin yaşam kalitesini artırma isteğini karşılamayı amaçlar.

VİZYONUMUZ

DEERMA, dünya genelinde milyarlarca kullanıcı tarafından sevilen bir inovasyon ürünleri şirketi olmayı hedeflemektedir. Verimli organizasyon ve mükemmel bir tedarik zinciri ile kusursuz ürünler oluşturarak, tüketicilerin daha konforlu bir yaşam arzusunu karşılamayı amaçlamaktadır.

MARKAMIZIN DEĞERLERİ

  • Müşteri Odaklılık
  • Çalışkanlık ve İstek
  • Yetenekli İnsanlar
  • İnovasyon Ruhu
  • Takım Çalışması
  • Dürüstlük ve Güven


ÜRÜNLERİMİZE OLAN İNANCIMIZ

“Tasarım Lüks Bir Şey Olmamalıdır, Yaşamın Vazgeçilmezi Olmalıdır”

DEERMA, ürünlerin yaşamla sıkı sıkıya bağlantılı olduğuna inanır. Ürün tasarımı, günlük yaşamı yeniden tasarlar, böylece ürünler yaşamın detaylarını iyileştiren önemli unsurlar haline gelir. İyi bir tasarım, yaşamın zorluklarına dayanabilir ve iyi bir yaşam, akıllıca tasarımlar ile ahenk halindedir.