Deerma VX100 Kablosuz Elektrik Süpürgesi Islak/Kuru Paspas

Deerma VX100 Kablosuz Elektrik Süpürgesi Islak/Kuru Paspas, ev temizliğinde çığır açan yenilikçi bir cihazdır. Bu çok yönlü süpürge, elektroliz su sterilizasyonu ve kendi kendini temizleme özellikleriyle, temizlik süreçlerinizi kolaylaştırır ve daha sağlıklı bir yaşam alanı sunar. Islak ve kuru kullanım imkanı ile Deerma VX100, her türlü zeminin temizliğinde mükemmel sonuçlar verir.

Sepetinize 1.500,00  değerinde ürün ekleyin, kargo ücreti ödemeyin!
6 kişi şuan bu ürüne bakıyor...
delivery (1)

Hızlı Kargo

2 günde elinizde!

shipping

Stoktan Gönderi

Aynı gün gönderim

help

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

credit-card (1)

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Özellikler:

  • Elektroliz Su Sterilizasyonu: Dezenfektan kullanmaya gerek kalmadan, elektrikli su dezenfeksiyon modülü ile suyu sterilize eder.
  • Kendi Kendini Temizler: Temiz suyla paspas yaparken kirleri emer ve zemini kurutur. Tıkanıklığa neden olmayan güçlü akan su, hem zemini hem de boruları yıkar.
  • Yüksek Hızlı Motor: Islak ve kuru, iki tür temizlik için kinetik enerji ile çalışan temizleme fırçası tarafından sürülür. Temizlik tek seferde tamamlanır.
  • Çift Kullanım Modu: Zeminler, halılar, fayanslar ve diğer alanlar dahil olmak üzere çeşitli yüzeylerin temizliğinde iki mod sunar.
  • Leke Temizleme Modları: Hafif leke temizleme modunda temiz su enjeksiyonu kapatılır; normal süpürme işlemleri için kullanılır. Ağır leke temizleme modunda otomatik su enjeksiyonu ile derin zemin temizliği yapılır.
  • Yüksek Hızlı Dönen Fırça: Dakikada 2500 kez zemini silen yüksek hızlı dönen fırça motoru sayesinde hem hafif hem de ağır kirler kolayca temizlenir.
  • Geniş Kapasiteli Su Tankları: 600 ml temiz su ve 550 ml kirli su tank kapasitesi, büyük alanların temizliği için yeterlidir. Sık su eklemek veya boşaltmak gerekmez, zaman ve emek tasarrufu sağlar.
  • Enerji Tasarruflu Yükseltilmiş Lityum Batarya: 30 dakikaya kadar sürekli temizlik imkanı sunar. Hafif tasarımı ve her iki yanında bulunan tekerlekler sayesinde kadınlar için de uygun kullanım sunar.

Deerma VX100, temizlikte verimlilik ve konfor arayanlar için ideal bir seçenektir. Elektroliz su sterilizasyonu ve kendi kendini temizleme özelliği ile sağlıklı bir temizlik sunarken, çift kullanım modu ve geniş kapasiteli su tankları ile kullanım kolaylığı sağlar. Deerma VX100 ile temizlik artık daha etkili, hızlı ve r

Değerlendirmeler

Tümü

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Deerma VX100 Kablosuz Elektrik Süpürgesi Islak/Kuru Paspas” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.