Deerma VC25 Plus 2 in 1 Wireless Vacuum Cleaner – White

Sepetinize 1.500,00  değerinde ürün ekleyin, kargo ücreti ödemeyin!
15 kişi şuan bu ürüne bakıyor...
delivery (1)

Hızlı Kargo

2 günde elinizde!

shipping

Stoktan Gönderi

Aynı gün gönderim

help

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

credit-card (1)

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Kaldıraç denge ilkesinden ilham alınarak, motor ve bataryanın pozisyonu yeniden tasarlandı. Ana makine çevik bir H şeklidir. Tüm makinenin ağırlık merkezi hareket eder. İtme ve çekme işlemi kolaydır, evin her yeri derinlemesine tozdan arındırılır. – Motor ile batarya arasındaki sap, kasa ağırlığını azaltabilen 60° eğimli bir açıyla tasarlanmıştır. Süpürge yaparken el yıkamak, iş yoğunluğunu azaltır. Bu, tasarruflu temizlik için doğru açık pozisyondur.

Kablo olmadan, şarj sonrası hemen kullanılabilir. Sınırsız bir şekilde odanın her yerinden çekebilirsiniz. Yatak odası, oturma odası, çalışma odası vb. hepsi sorunsuzca hareket edebilir, böylece ev her zaman aydınlık, düzenli, rahat ve kullanışlı olur. Artık hiçbir zaman israf ve atık yok.

Güçlü motor, çift bıçaklı bir yapı ile yükseltilmiştir ve aynı güç altında vakum derecesi %66 artırılmıştır. 10kPa emiş gücü ile büyük ve küçük toz ve çöpleri kolayca emebilir, aydınlık ve düzenli bir ev yaratır.

Zemin fırçası dahili bir motora sahiptir ve dakikada 2500 kez dönebilir. Spiral kazıyıcılar ve kılların yardımıyla zemin araları ve halıdaki toz artık temizlik kör noktaları değil. – Zemin fırçası dirsek şeklinde bir top ile tasarlanmıştır, hızla dikey olarak 90° ve yatay olarak 180° dönebilir.

Küçük üçgen fırça ve 2’si 1 arada yarık ucu ile donatılmıştır, evin köşelerini temizlemek için kullanılabilir, aynı zamanda bir araç elektrikli süpürge haline gelebilir.

Değerlendirmeler

Tümü

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Deerma VC25 Plus 2 in 1 Wireless Vacuum Cleaner – White” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.