Deerma MQ811Y Taşınabilir Tüy Dökücü Kablosuz Saç Topu Düzeltici – Beyaz

Sepetinize 1.500,00  değerinde ürün ekleyin, kargo ücreti ödemeyin!
4 kişi şuan bu ürüne bakıyor...
delivery (1)

Hızlı Kargo

2 günde elinizde!

shipping

Stoktan Gönderi

Aynı gün gönderim

help

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

credit-card (1)

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Pürüzsüz Tıraş Etkisi – Sökücüyü Kumaşın Yüzeyinde Kaydırmanız Yeterlidir. Kumaşlar Güçlü Bir Motorun Yardımıyla Yeni Ve Pürüzsüz Görünecektir. Battaniyeler, Kazaklar ve Yatak Takımları İçin Harikadır.

Ergonomik Tasarım – Ergonomi Prensibi Kullanılarak Gövde Yenilenmiş Ve T Şeklinde Bir Yapı Olarak Tasarlanmıştır. Sapı Tutarken Sadece Bileği Zorlamaz, Aynı Zamanda Sapı Motordan Ayırır.

Keskin Bıçaklar – Keskin Bıçakları Tüyleri Hızlıca Alır, En İnatçı Tüyleri, Tüyleri ve Evcil Hayvan Tüylerini Kolayca Alır. Ayrıca Küçük Alanlardaki Kırıntıları veya Kirleri Almaya Yardımcı Olur ve Size Temiz ve Düzgün, Pürüzsüz Bir Giysi Yüzeyi Sunar.

Micro-Arc Petek Koruyucu Ağ – Micro-Arc Çelik Yüzey Koruyucu Ağ, Bıçak Bıçağını Etkili Bir Şekilde İzole Eder ve 360° Tiftik Giderme İşlemi, Yanlış Sıyrılmayı Önlemek İçin Sevilen Giysilere Dikkat Eder.

Seyahat İçin Taşınabilir – Bu Tiftik Sökücü Kompakt ve Taşınabilirdir, Günlük Kullanım İçin Süper Kullanışlı Elde Taşınabilir. Boyutu Nedeniyle Seyahat Ederken Taşıması Kolaydır. Ergonomik Tasarımı ve Rahat Tutuşu Kullanımı Kolaylaştırır.

Değerlendirmeler

Tümü

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Deerma MQ811Y Taşınabilir Tüy Dökücü Kablosuz Saç Topu Düzeltici – Beyaz” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.