Deerma HS007 Portable Handheld Steamer

Sepetinize 1.500,00  değerinde ürün ekleyin, kargo ücreti ödemeyin!
6 kişi şuan bu ürüne bakıyor...
delivery (1)

Hızlı Kargo

2 günde elinizde!

shipping

Stoktan Gönderi

Aynı gün gönderim

help

7/24 Destek

Müşteri Temsilcisi

credit-card (1)

Güvenli Ödeme

Kolay ve Güvenli

Benzersiz Katlanabilir Sap Tasarımı ve Kadife Torbada Saklama – Sapı katlanabilir olan buharlı ütü, kolayca Kadife Torbalarımıza yerleştirilebilir. Bu taşınabilir seyahat boyutlu buharlı ütü hafif ve çantanıza kolayca sığar.

Alüminyum Alaşım Ütü Tablası, Kırışıklıkları Hızlı ve Verimli Bir Şekilde Giderir – Diğer ürünler plastik ütü tablası kullanırken, Deerma alüminyum alaşım tablası kullanır. Sadece 10 saniyede ısınır, güçlü 800W ısıtma elemanı sağlar ve inatçı kırışıklıkları gidermek için buharı güçlü ve düzenli bir şekilde dağıtır.

Üstten Su Tankı Tasarımı – 100 ml su tankı buharlı ütünün üstünde bulunur. Kullanırken su ileri doğru yönlendirilir, bu nedenle ütü yaparken daha az çaba gerektirir.

Uzak Mesafe Döner Buhar Yolu Tasarımı – Bu, buhar yolu boyunca su buharı partiküllerinin dağıldığı anlamına gelir, bu nedenle ütü yaparken su izleri bırakmak kolay değildir.

Kıyafetinizi Buharlamak İçin Farklı Açılar – Geleneksel taşınabilir buhar makinesi tasarımlarının sadece dikey olarak kullanılabildiğinin aksine, Deerma HS006 Taşınabilir Buhar Makinesi, 45°, 90° ve 180° gibi farklı açılarda kullanılabilir.

Değerlendirmeler

Tümü

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Deerma HS007 Portable Handheld Steamer” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

Bu ürünün açıklamalarında, fiyat veya diğer özelliklerinde bir hata olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize geri dönebilirsiniz.